UAB JW Trade

UAB “JW Trade” pagrindinė veikla yra didmeninė ir mažmeninė prekyba dviračiais, detalėmis ir aksesuarais. Įmonė, turėdama išskirtinius ryšius ir kontaktus su dviračių gamintojais bei tiesiogiai importuodama prekes, gali pasiūlyti labai platų asortimentą už tikrai gerą kainą arba net patiekti dviračius pagal individualius užsakovo pageidavimus ir technines specifikacijas.

UAB “JW Trade” įkurta glaudžiai ir ilgą laiką su dviračių prekyba, gamyba ir tiekimu susijusių profesionalų, kurie gerai pažįsta dviračių rinką, prekybos ypatumus ir rinkos dalyvius. Įmonė su kiekvienu klientu ieško bendrų ir abipusiai naudingų susitarimų ir bendradarbiavimo galimybių.

Mūsų įmonė atstovauja gerai žinomus Europoje ar net visame pasaulyje dviračių gamintojus, kuriuos jie projektuoja ir gamina atitinkamai visiems ES saugumo ir kokybės reikalavimams ir normoms.

Svarbi įmonei veikla yra dviračių atsarginių dalių ir aksesuarų tiekimas. Platus kokybiškų detalių asortimentas ir konkurencingos kainos, leidžia mums sparčiai augti ir būti vienais stipriauaių detalių tiekėjais regione. Klientai mūsų pasiūlyme visada ras įdomių pozicijų ir specialių pasiūlymų bei pasaulyje gerai žinomų gamintojų prekių.

Jei Jūs dar nesate mūsų klientas, tačiau domina bendradarbiavimas, maloniai prašome susisiekti su mumis!

Kontaktai

Darbo laikas:
I II III IV V VI VII 
Telefonas:
+37065726622
Tinklapis:
https://www.bikko.lt/

Pristatymas

Pristatymo terminai:
Pristatymo kaina:
Kita informacija:
Žemėlapis

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Sutinku